2010 m. lapkričio 11 d., ketvirtadienis

Bloger'is irgi žmogus?

Insolentė naudodamasi proga klausia kas tu per žmogus, aš atsakau.

Mano vardas Karolina, gyvenu Kaune, nors dalis širdies yra Vilniuje. Studijuoju viešąjį administravimą antrame kurse. Man 20 metų ir tikriausia esu viena jauniausių rašytojų apie maistą. Nors blogas gyvuoja tik daugiau negu pusmetį jaučiuosi esanti man labai artimos bendruomenės dalis.
Myliu visus pūkuotus padarėlius, o savąjį labiausiai. Širdis kaskart plyšta matant, kaip maži kačiukai vaikšto gatvėmis, jei būtų mano valia, tai visos katės turėtų po minkštą guolį ir šiltus namus. Nesuprantu žmonių (jei juos galima tokiais vadinti), kurie skriaudžia gyvūnus, baisiausia matyti tai darančius vaikus. O manoji katytė rodos supranta viską, ką jai noriu pasakyti, kartais ji elgiasi, kaip žmogus - miega užsidengusi galvą, įsitaiso į pačią geriausia vietą kambaryje, knarkia garsiau už mano tėtį, slapčia apkramto pyrago kampą, atsako kniaukimu į mano kalbėjimą.


Apie mane žmonės yra susikūrė skirtingų nuomonių. Nesu tas žmogus, kuris bet kam pasakoja apie save, ką veikė, su kuo gyvena, ar ką šiandien valgė pietums. Tam yra draugai, o draugu per vieną dieną netapsi. Norint mane pažinti reikia laiko, nes vieną dieną aš galiu nenustoti juoktis, kitą dieną tampu bambeklė, dar kitą dieną galiu šaipytis iš kvailai atrodančių žmonių. Humoro jausmo ir ironijos supratimas labai svarbus, kad galėtum mane suprasti. Turiu draugų, kurie iš pakelto antakio ar žvilgsnio suprantą apie ką galvoju. Kartais grubūs pasakymai verčia mane raudonuoti, o dažnai žodžiai išsprūsta man net nepagalvojus, kad kažką jie gali žeisti.

Myliu stebuklą su dviem ratas. Vadinu jį savo mašina. Dviratį atradau prieš dvejus metus. Važinėti galiu visą dieną, įminti į kalną po to jausti pro ausis vėją leidžiantis žemyn. Važinėti pradedu vos nutirpus sniegui, dar visai nesenai nugabenau jį į rūsį ir atsisveikinau iki kitų metų. Jis ne koks ypatingas su daug pavarų ar naujovišku dizainu. Jis net ne naujas, o gerokai pagyvenęs, bet aš jo nė neketinu keisti. Žinau, kad jam pradėjus girgždėti turiu perjungti viena pavara žemiau, o kojelė paremianti dviratį kažkur nukritus, bet jis geras, labai geras.Mėgstu vienišus pasivaikščiojimus, tada galiu eiti kur noriu, vaikščioti po indų parduotuves ir negirdėti niurzgimu, kad atsibodo; stebėti praeivius, kaip jie apsirengę, su kuo eina, bandyti atspėti, ar jie laimingi, ar jis perpus vyresnis už savo mergina, ar jo/jos akys paraudę nes šiąnakt beveik nemiegojo..
Esu šiek tiek pakvaišusi dėl mados ir jei kas naršėte po mano mėgstamiausių sąrašą pastebėjote, kad jame yra ne tik kulinarinių blogų.


Bent kartą per mėnesį turiu nemigo naktį.


Labiausia graudina daina Queen - Love of My Life.


Studijuoju dalyką, kuris mažų mažiausia man nekelia susidomėjimo.


Esu absoliučiai žalia technikoje ar kompiuterio programavime (niekaip nesugebu įsidėti Kalėdų angelo nuorodos).


Niekas netiki, kad valgau daug saldumynų, išvis visi galvoja, kad aš nieko nevalgau, o dar labiau išsižioja, kaip pasakau, kad rašau kulinarinį blogą.


Mano juokas dažnai sukelia kitiems žmonėms juoką. Tiesiog mėgstu juokingai juoktis :)))


Esu išranki iki negalėjimo.


Knygos yra absoliutus gėris, o dar didesnis gėris yra jas skaityti gamtoje po medžiu, kramtant ką tik nuskintą obuolį.


Tikiuosi, kad kada nors subręsiu ir tapsiu elegantiška moterimi.


Esu tokia nepastovi, kad po pusmečio galiu mėgti tai, kas ankščiau man visai nerūpėjo (mada, mada, mada - kas galėjo pagalvoti?)


Sijonus nešioju žiemą, vasarą, pavasarį, rudenį.


Nerandu draugo/ės, kuris su manim valgytų suši..


Apie maistą galiu kalbėti non-stop. Žinau, kad kaip kuriuos tai tikriausia erzina.


Ankščiau buvau kalorijų skaičiuotoja, gramų matuotoja, viskas pasikeitė, nors kalorijų skaičiukai galvoje išliko.


Norėčiau būti gimus kur kas ankščiau ir nueit pas Freddy Mercury į koncertą.


Domėtis maisto gamyba pradėjau, kai norėjau būti panaši į viršelio mergina.

Bet galiausiai - esu laimingas žmogus.

Kyla klausimų? Su malonumu į juos atsakysiu ;)

17 komentarų:

 1. Labai įdomiai, atvirai ir šmaikščiai papasakoto. Buvo malonu susipažinti :) Sėkmės virtuvėje

  AtsakytiPanaikinti
 2. Aš jau laukiau tavojo įrašo:)Buvo smalsu sužinot daugiau kas jį rašo:)
  Pritariu pritariu, man taip pat patinka vieniši pasivaikščiojimai po indų parduotuves, kai nieks nezyzia:) o ir stebėt žmones man visuomet įdomu:)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Smagiai susiskaitė!
  Nes visada man buvai 'blogerė su karamele', o dabar dar ir žmogus po etikete! :)

  ir šiaip, čia labiausiai nustebinęs įrašas :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Ineta, visi mes žmonės, visi panašūs :)
  Skirma, kaip prajuokinai apie "blogere su karamele" :DD Labai smalsu būtu sužinoti, kuo nustebinau :))

  AtsakytiPanaikinti
 5. Vou vou vou!Beveik neradau tokio sakinio, kuris man netiktų, o čia jau labai rimta :)ir metų man tiek pat, ir Kaune dar neseniai gyvenau...
  gal užteks skųstis, kad nerandu nors kiek į mane panašių žmonių.
  aha,pradoksas, aš ir dėl to viršelio įsimylėjau maisto gamybą, ypatingai desertų, ir buvau vaikščiojanti kalorijų skaičiuotuvė!uuu, net šiurpuliukai perbėgo perskaičius apie tave.gerąja prasme :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Mielai eičiau su tavimi valgyti sushi, tik kad Vilniuje gyvenu :)

  AtsakytiPanaikinti
 7. iš čia mano receptas tos tikriausios karamelės, su kuria dabar valgau mmm viską :)

  ir jei nerasi su kuo eit sushio, tai grįžus man Lietuvon galima keliaut kartu bus! (nors man visada tokie pasakymai baisingai freaky ir aš su savo komentatoriais niekur neinu.... )

  AtsakytiPanaikinti
 8. Karolina, oho kiek panašumų. Siaubingai ,)

  Ypač linksėjau dėl dviračio. Žinai, aš dar vakar juo važiavau. Ir padangas prisipūčiau (gerai jau gerai, tėtis pripūtė) - sezonui dar ne galas!

  AtsakytiPanaikinti
 9. Ir man labai patinka daina "Love of my Life", tik grupės "Scorpions" atlikime...
  O šiaip, Karolina, tavo metai ir patyrimai šiuo metu nuostabūs, maudykis gyvenime kuo didžiausia aistra!

  AtsakytiPanaikinti
 10. Labai geras dviratis, nors lempa man atrodo biškį nesureguliuota, bet kas kaip nori, tas taip važinėja.
  ir blogeris Žievelė atsiskleidė kaip labai mielas žmogus, malonu tave pažinti :)

  AtsakytiPanaikinti
 11. O! Dar vienas bloger'is irgi yra žmogus! :) Šito įrašo tai tikrai labai laukiau, o sulaukus maloniai perskaičiau :) Yra dalykų, kurie sutapo, yra tokių, kurie ne, bet iš esmės tai man patinka. Ir tu man patinki, va :))

  Aš dėl tų viršelių tik norėjau pasitikslint. Negi, hm, čia ta pačia prasme?

  AtsakytiPanaikinti
 12. Ačiū visiems, kas nepatingėjo ir perskaitė :)
  Asta, ohh, su tais viršeliais tai buvo taip, kad vienu laikotarpiu labai griežtai save kontroliavau maisto atžvilgiu, bet ne iki kritinio lygio, protingai :) Pastebėjau, kad nemažai blogerių turėjo "žurnalo viršelio sindromą".

  AtsakytiPanaikinti
 13. Kai perskaičiau šį sakinį "Norėčiau būti gimus kur kas ankščiau ir nueit pas Freddy Mercury į koncertą.", apėmė toks begalinis artumo tau jausmas, kad net nusišypsojau :D Aš taip dažnai irgi tai kartoju, tikriausiai, tai viena iš tų svajonių, kuri niekada neišsipildo, bet neįmanoma apie tai nesvajoti ;) be to, aš labai mėgstu eiti valgyti suši :) smagu susipažinti ;)

  AtsakytiPanaikinti
 14. Sima, aš ir dažnai apie tai galvoju, bet laiko neatsuksi..

  AtsakytiPanaikinti
 15. gražus be galo pasisakymas, mane tai įkvėpė vėl įkalbinėti save įsigyti dviratį :D vyras sake kur tu mieste su juo važiuosi, ot va ir pasakysiu, kad važiuoja žmonės ir labai nemažai :)

  AtsakytiPanaikinti
 16. Aš kol neturėjau - nereikėjo, o dabar vasara be jo ne iš vietos. Man labai gražu kaip važinėja šeimos su dviračiais - mama, tėvelis ir du vaikučiai priekyje :))

  AtsakytiPanaikinti
 17. Kurį laiką nesilankaiu tavo bloge, ir štai kiek naujų įrašų. Labai įdomu buvo paskaityti ir susipažinti =)

  AtsakytiPanaikinti